Home » Blog » En İyi Partner Nasıl Olmalı Açıklama

En İyi Partner Nasıl Olmalı Açıklama

En İyi Partner Nasıl Olmalı?

Birçoğumuz seks yapmak istiyor, seks yaparken ise yaptığı seksin hakkını verecek kadın istiyor. Bugün en iyi partner nasıl olmalı konusunda detaylı bilgiler vereceğim. Sizlere vereceğim bilgiler büyük fayda sağlayarak deneyim yaşamanıza sebep olacak. Bu detaylar sayesinde sizler de kendinize uygun partneri bulabilecek, partnerizi seçebileceksiniz. İlk olarak şuradan başlayalım. Partnerin de ne ararsın?, hoşlandığın şeyler neler?, bir kadında en çok ne ararsın? Öncelikle bu soruların cevabını bulmalısınız. Yani bu soruların cevapları doğru partneri bulmak için çok önemli. Örnek verecek olursak ben bir partner isteyecek olsam. Kırmızı saçlı, benimle iletişimi rahat kuracak bir kadın olmalı. Bu tarz soruları kendiniz belirleyecek, isteklerinize ve hazzınıza uygun partnerleri bulacaksınız. Emin olun.

en iyi partner

en iyi partner

Duygusal Bağ Kurabilecek Eş Nasıl Olmalı?

Partnerin sizin ile iletişim, duygusal bağ kurabilecek olması önemli. Sadece partnerinizi seks objesi olarak görmemeniz gerekiyor. Sizler ile duygusal bağ da kurabilmeli. Yani sizi anlayabilmeli, değerlerinize önem göstermeli, sizlere de ilgi göstermeli. Dertlerinizi dert olarak edinmeli, isteklerinizi de yerine getirmeli. Duygusal bir bağ kurabilecek eş aynen böyle olmalı. Yani sizi sevdiğini belli etmeli, onun yanındayken ise sizlere her şeyi unutturabilecek olmalı. Sanki dünyanın sonu bile gelse umurunuzda olmayacak bir hale getirmeli sizi. Sadece bunlar değil aynı zamanda ise sizleri uzun uzun güldürebilmeli, kahkahalara boğmalı. Kısacası onun yanında hiçbir derdinizin olmaması gerek, olan dertlerinizi de unutturabilen bir eş olmalı.

Yatak Zevkleri İyi Olan Sevgili Bulma Yöntemleri

Hepimiz ama hepimiz sevgili yapmak istiyor. Sadece sevgili yapmak istemekle kalmıyor aynı zamanda da yatakta saatlerce zevk almak, zevkleri iyi olan kızları istiyor. Fakat bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Bunun için öncelikle dış görünüşünüze ve kızı tanımaya çalışmalısınız. Dış görünüş gerçekten kızlar için çok etkili. Cildinizin bakımı, saç, sakal tıraşınız özel olarak yapılmalı. Daha sonrasında ise kızı tanıma durumu. Bu çok önemli bir etkendir. Örneğin kız hangi parfümü seviyor, ne yemeyi, ne giymeyi, ne yapmayı seviyor. Bu soruların cevabını kendiniz öğreneceksiniz. Yatak da saatlerce zevkleri iyi olan sevgili bulabilirsiniz. Zaten bizde yatak zevki iyi olan sevgili bulma yöntemleri’ ni sizler ile paylaştık. Bunun için aynı zamanda sosyal platformları da kullanabilirsiniz.

Partnerini Mutlu Eden Eş Nasıl Olmalı ?

Partnerini mutlu eden bir eş partnerinin yanında her şeyi hem kendisi hem de partneri unutabilmeli. Bu partnerlerin birbiri arasında özel ve güzel bir bağ kurmasını sağlar. Mutlu olunca her şeyi unutur insanlar. Dertlerini, sıkıntılarını, bunalmışlıklarını adeta unutur, yokmuş gibi davranırlar. Mutlu olmak ve partnerini mutlu etmek için kendiniz olun. Güzel espiriler yaparak onu da kendinizi de rahatlatın ve mutlu edin. Bu sayede gerçekten partnerini mutlu eden eş nasıl olmalı sorusunun cevabını bulmuş olacaksınız. Kendinize güvenmeniz ve partnerini mutlu etmeye çalışmanız sizleri başarıya ulaştıracaktır.

atesli esmer guzeli

atesli esmer guzeli

Erkek Hoşlandığı Zaman Hırçın Olabilir

Bir kızdan hoşlandığınızı anlamak için kendinize bakabilirsiniz. Genel olarak erkek hoşlandığı kadına karşı zaman zaman hırçın olabilir. Sadece hırçın değil aynı zaman da öfkeli de olabilir. Yani bu durumları biraz kontrol edebilmesiniz. Hoşlandığınız bir insanı kaybetmemek için hırçınlığınızı biraz dindirmeniz, bazı şeyleri de alttan almanız gerekmekte. Bu dediğimi yapar, bazı şeyleri önemsemezseniz emin olun kazanıyorsunuz. Erkeklerin genel yapısı zaten biraz hırçın olduğu için partnerleri de bu durumdan zaman zaman korkabilir. Partnerinizi korkutmamak, onu kendinizden soğutmamak ve hep avucunuzun içinde tutmak için bu yönteme başvurabilirsiniz.

Aşk Kadınlarda Fırtına Gibi Yaşanır

Aşk kadınlarda öyle bir yaşanır ki adeta bir fırtına gibi yaşanır. Yani ufacık olaylar da bile fırtına koparabilir, sizleri de üzebilirler. Aşk öyle bir şeydir ki insana yapmam dediği her şeyi yaptırır. Belki bu yazıyı okurken bu sözlere kulak asmıyor olabilirsiniz. Lakin kapınızı aşk çaldığında içinizde ki fırtınaları da kimse tutamaz. Tabi ki de bazı yanlış eş seçimleri de sizleri kötü bir fırtınaya sürükler. En küçük, en ufak olaylar da bile haksız olmaktan yorulursunuz. Bütün kadınlarda aşk bir fırtına gibi yaşanır. Bu yüzden eş seçimine de çok ama çok dikkat etmeli. Kendinize sorular sormalı ve sonuca ulaşmalısınız.

İlişkilerde Yaşanan Seks Sorunları

Yanlış bir eş seçimi yapmanız sonucun da ilişkilerde çeşitli yaşanan seks sorunları açığa çıkabilir. Yani bu yüzden her şeyin başında doğru bir eş seçimi yapmalısınız. Bazı durumlarda siz doğru eş seçimi yapsanız bile ilişkilerde yaşanan seks sorunları bitmez. Örneğin bir taraf seks için oldukça isteklidir. Fakat diğer taraf hiçbir şekilde ilgi göstermez, isteksizdir yani. Bu tür durumlarda öncelikle hatayı kendiniz de aramalısınız. Yanlış bir şey yaptınız mı?, onu seks objesi olarak gördünüz mü?, gördüyseniz bunu ona hissettirdiniz mi? Bu soruların cevapları çok önemli. Bu sorulardan bir tanesine bile evet cevabını veriyorsanız hatanızı telafi etmeye çalışın.

Sevgilisinin Arkadaşına Aşık Olan Erkekler

Öyle durumlar oluyor ki sevgilisinin arkadaşına aşık olan erkekler bile çıkabiliyor. Bu pek normal ve kabul edilebilir bir durum değil. Lakin aşk öyle bir şey ki hiç kimse de bunun önüne engel olarak geçemez. Yani siz bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için sevgilinizi güvenmediğiniz arkadaşlarınızla tanıştırmayın. Böyle bir durumda iseniz de bir an önce arkadaşınızla ya da sevgiliniz ile konuşun. Sizde google.com üzerinden sitemizi ziyaret ederek yaşayacağınız geceye güzel eşlik eden bir kız bulabilirsiniz.

angel

angel

Kocasını Aldatan Kadınlar

Sizlerin doğru eş seçimi yapması kadar partnerinizin de doğru eş seçimi yapmış olması önemli. Sebebi ise kadınlar erkeklerde bulamadığı bazı şeyleri başka erkeklerde arar ve kocasını aldatan kadınlar olurlar. Partnerinizle bol bol ilgilenin, isteklerini, arzlarını yerine getirin. Aynı şekil de o da size karşı bu şekilde olsun. Yoksa kocasını aldatan bir kadın olur. Bu madde gerçekten çok önemli bir şey anlatıyor. Düşünsenize evlenmişsiniz ve partneriniz sizi aldatıyor. Bu yüzden doğru seçim yapmalı ve size sadık kalabilecek bir eş seçimi yapmalısınız.

Bir yanıt yazın